הפלגות ביאכטה – חוויה לכולם!

ים ובעיקר בקיץ, זה המקום שאנשים הכי אוהבים להיות בו. יש בו בריזה טובה, והוא מרגיע. יש אנשים שמספיק להם לשבת מול הים, והם כבר נרגעים ומרגישים פחות לחוצים. שהייה בים בחמסין הישראלי היא כמעט חובה, ויש שמנצלים את הקיץ (ולא רק אותו) לחוויה של הפלגות ביאכטה. זה  שלא כל אחד יכול לרכוש אחת לעצמו, לא אומר שצריך להימנע מהפלגה ביאכטה בים הפתוח. יש משהו בים עצמו שהוא כל כך עצום וגדול וכחול, שהמפגש אתו מרגש אותנו תמיד. בהחלט אפשר להסתכל על ים כעל פלא טבע. עד אליו יש יבשה ופתאום- ים. ואת ההתרגשות הזו אפשר לחוות בעיקר כאשר נמצאים על יאכטה ומבלים בהפלגה שעושה טוב על הנשמה.

יאכטה לכל המשפחה

הרבה פעמים כאשר משפחה רוצה לעשות משהו ביחד, חושבים על רעיון מגניב שיכול לעשות שמח כמו למשל הפלגה ביאכטה ביחד. כאשר נמצאים על יאכטה כזו, רואים עוד כמה משפחות שהלכו על זה, כי הפלגות ביאכטה, זה אחד הטרנדים הכי פופולריים ביום בקרב משפחות שרוצות להתלכד יחד על סיפונה של יאכטה ולחוות את עוצמתו של הים. זה יכול להיות יום נישואין, יום הולדת או ציון כל אירוע אחר שיעניק את הסיבה להפלגה ולפעמים גם לא צריך סיבה, מספיק שחם לכם מדי, זו בדיוק ההזדמנות לצאת אל הים ולקבל ממנו כל ושלווה. רחש הגלים, ציוצי הציפורים, השחפים על המזח, עם כוס יין ביד מי צריך יותר מזה?

להציע לה נישואין מול השקיעה

טרנד האירוסין והצעות הנישואין תופס תאוצה, ואין משהו שאי אפשר לעשות כאשר רוצים להפתיע את בת הזוג בהצעה הכי מיוחדת. אבל, תחשבו גם על רומנטיקה. דמיינו לעצמכם אותה שוכבת על סיפון היאכטה, שיכורה מהגלים ומהמרחב הגדול. שניכם מאוד נהנים ורגועים, כי אין כמו הים כדי להשרות שלווה על אנשים. פתאום באיזה מומנטום, בדיוק מול השמש השוקעת, אתה כורע ברך ושולף את הטבעת. גם אם היא לא ממש הייתה בטוחה… עם שקיעה כזו, אין מישהי שתגיד לך לא!

אבל לא רק הצעות נישואין הן טרנד עולה. גם קבוצות חברים שרוצות לחוות משהו ביחד, שוכרות יאכטה לשעה, שעה וחצי. הם מתרעננים בלב הים, נהנים מהמראות ומהכחול הטבעי הזה, וחוזרים עם אנרגיות חדשות כאילו מינימום הם היו בהפלגה 8 ימים. זוהי עוצמתו של הים, שהוא נרגש, מסעיר ולכן הפלגות ביאכטה זה כמו 100 שעות מדיטציה…

מעוניינים לשמוע על אטרקציה נוספת? צניחה עם מצנחי רחיפה